Firma Rolmex produkuje kosiarki bijakowe ciągnikowe, wysięgnikowe tzn. ramienne, frezy do pni, frezarki do poboczy, pogłębiarki do rowów, gilotyny do wycinki krzaków w rowach, piły do gałęzi. Szeroka gama ofertowa jest skierowana głównie do firm zajmujących się bieżącym utrzymaniem dróg w okresie letnim i zimowym. Wiodącym produktem jest profesjonalna kosiarka wysięgnikowa oraz specjalna wersja drogowych kosiarek bijakowych zaciągnikowych. Niezawodne kosiarki wysięgnikowe oraz super-wytrzymałe kosiarki bijakowe wykonują całoroczną pracę utrzymaniową w ponad 70% Zarządów Dróg Wojewódzkich i Powiatowych, na terenie Polski.

Firma Rolmex posiada profesjonalny mobilny serwis techniczny oraz prowadzi bezpłatne doradztwo techniczne w zakresie doboru maszyn do określonego zakresu robót.

Ramiona hydrauliczne firmy Rolmex, posiadają różne łatwo wymienialne głowice hydrauliczne, takie jak: głowice koszące trawę i krzaki, głowice do ścinki poboczy, głowice do pogłębiania rowów, do frezowania pni, głowice do wycinki krzaków i gałęzi.

Rolmex od 2012 roku produkuje także kosiarki do koparek oraz kosiarki na koparko ładowarki. Głowice koszące do koparek mają odmienną charakterystykę pracy i bardziej skomplikowany system hydrauliczny od kosiarek ciągnikowych. Kosiarka na koparkę posiada także wzmocnią konstrukcję i specjalnie przystosowany wał tnący. Kosiarki są przystosowane do koparek renomowanych firm, takich jak CAT Caterpillar, JCB, Case, Hitachi, Hyundai, Liebherr, Volvo , Komatsu i inne.

Dla utrzymaniowych robót melioracyjnych, firma Rolmex oferuje, specjalistyczne maszyny do czyszczenia cieków wodnych oraz kosiarki wysięgnikowe dalekiego zasięgu, z przeznaczeniem do specyficznych warunków terenowych. Specjalne pogłębiarki lub odmularki do rowów, są dostępne w różnych konfiguracjach w zależności od średnicy rowu.

#BetterStrongerROLMEX

Made in Poland