Cięcia plazmowo tlenowe

Powiększ

Powiększ

Powiększ

Oferujemy Państwu wysokiej jakości cięcie plazmowe blachy czarnej stalowej, blachy nierdzewnej oraz aluminium. Cięcie wykonywane jest z dokładnością 0.5 mm. Stosujemy najlepsze maszyny do cięcia plazmowego dostępne na rynku. Gwarantujemy dużą precyzję cięcia i powtarzalność kształtu detali. Maksymalne wymiary ciętego arkusza blachy to 6000x2000mm. Plazmą tniemy blachy czarne do grubości 20 mm, nierdzewne do grubości 10 mm. Istnieje możliwość także cięcia aluminium.
Jako jedna z nielicznych firm, mamy możliwość wycinania plazmą także w rurach cienkościennych oraz trasowania(zaznaczania) linii.
Kolejną ciekawą opcją, jest również nawiercanie(zaznaczanie) otworów przed wycięciem łukiem plazmowym, by następnie ułatwić odnalezienie żądanych punktów na wyciętej blasze.


Precyzja - cięcie metalu plazmą gwarantuje precyzję cięcia
Gładka i czysta powierzchnia cięcia - wycięte plazmą detale są w większości przypadków finalnym, gotowym produktem, który nie wymaga dalszej obróbki
Mały stopień nagrzewania się materiału - dzięki temu blacha nie odkształca się i nie zmienia swojej struktury.Pragniemy Państwu zaoferować wysokiej jakości cięcie gazowe blachy czarnej stalowej. Cięcie wykonywane jest z dokładnością 1 mm. Stosujemy najlepsze maszyny do cięcia gazowego działające w technologii CNC. Gwarantujemy dużą precyzję cięcia i powtarzalność kształtu detali. Maksymalne wymiary ciętego arkusza blachy to 6000x2000mm. Tniemy blachy czarne do grubości nawet 30mm.


Precyzja - cięcie metalu palnikiem gazowym CNC gwarantuje dobrą precyzję cięcia
Powtarzalność procesu - cięcie gazowe CNC gwarantuje dużą powtarzalności na kształcie wycinanego detalu
Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z Działem Konstrukcyjnym.

#BetterStrongerROLMEX

Made in Poland