NASZE PRODUKTY - Kosiarka bijakowa GH na koparkę

Kosiarka bijakowa GH na koparkę

Opis

Wieloletnie doświadczenia pozwoliłby na stworzenie głowicy koszącej ,która idealnie pracuje w naszych, szalenie trudnych polskich warunkach.

Kosiarka bijakowa na koparkę GH120 jest idealnie przystosowana do pracy z bardzo mobilną koparką JCB Hydradig. Kosiarka bijakowa GH została gruntownie przetestowana przez przedstawiciela koparki JCB Hydradig, firmę Interhandler.

GH-120 jest dostosowana do różnych koparek oraz koparko-ładowarek. Głowice koszące do koparek mają odmienną charakterystykę pracy i bardziej skomplikowany system hydrauliczny od kosiarek ciągnikowych. Kosiarka na koparkę posiada także wzmocnią konstrukcję i specjalnie przystosowany wał tnący. Kosiarki są przystosowane do koparek renomowanych firm, takich jak CAT Caterpillar, JCB, Case, Hitachi, Hyundai, Liebherr, Volvo , Komatsu i inne.

W kosiarkach bijakowych na koparki bardzo ważny jest wcześniejszy pomiar linii młota PODCZAS JAZDY koparki. Po analizie przepływu i ciśnienia możemy dokładnie stwierdzić jaki rozmiar kosiarki, z jakimi nożami oraz jakim silnikiem powinien zostać zamontowany na danej koparce. W opinii wielu pseudo-fachowców i importerów podobnych, ale dużo słabszych konstrukcyjnie maszyn z Włoch i Hiszpanii, taka analiza nie ma sensu. Nic bardziej mylnego. Maszyny na koparki muszą być robione indywidualnie, by wyciągnąć z maszyny maksimum na jakie pozwala koparka. Praktyką importerów jest zakładania zaworu redukcji przepływu. Tak by silnik jaki jest na importowanej koparce był odpowiedni. Tym samym koparka będzie pracowała na wysokich obrotach, a olej będzie się bezsensownie przelewał do zbiornika. Tym samym maszyna będzie działa na 50-80% swoich możliwości.

Kosiarki są dostarczane wraz z adapterem pozwalającym zamontowanie urządzenia na nośniku oraz przewodami zasilającymi. Szczegółowa oferta jest dostępna na zapytanie i jest dopasowana do konkretnego nośnika.

Kosiarki GH mogą być wyposażone w 3 rodzaje wałów roboczych, :
- Uniwersalny wał na ciężkie noże Y oraz młotki T6 (noże można stosować zamiennie)

- Wał na młotki typu H, młotki obracają się w okół własnej osi, idealne do niszczenia krzaków i odrostów.

- Wał z nożami typu YS na szekli, idealny do koszenia precyzyjnego.

Prezentacja wideo#BetterStrongerROLMEX

Made in Poland