NASZE PRODUKTY - Kosiarka samojezdna sterowana radiowo

Kosiarka samojezdna sterowana radiowo

Opis

IRUS DELTRAC 2,5 jest kosiarką samojezdną sterowaną drogą radiową. Ta bijakowa kosiarka samojezdna przeznaczona jest do koszenia terenów trudno dostępnych , nasypów kolejowych , wałów melioracyjnych oraz utrzymania dróg i autostrad, gdzie tradycyjne kosiarki bijakowe ciągnikowe ,nie mają zastosowania. Ta wyjątkowa kosiarka, o samopoziomującym się układzie napędowy, umożliwia koszenie na skłonach i pochyłościach o nachylaniu terenu do 50° tj 120% w każdym kierunku.

Taki parametr osiągają tyko nieliczne kosiarki sterowane drogą radiową. Niepodważalnym atutem tej kosiarki samojezdnej, sterownej radiowo, IRUS DELTRAC 2,5 jest doskonała zwrotność i wydajność koszenia przy umiarkowanej masie całej maszyny. W tym modelu kosiarki samojezdnej, sterowanej radiowo, napęd przenoszony jest na gumowe gąsienice wyposażone opcjonalnie w metalowe kolce zwiększające przyczepność co gwarantuje pracę na pochyłościach w każdych warunkach terenowych. Do napędu kosiarki, #IRUS DELTRAC 2,5 służy silnik 3 cylindrowy diesel renomowanej firmy KUBOT z wydajnym układem chłodzenia wodno-olejowym, umożliwiając wielogodzinną pracę ciągłą.

Atutem kosiarki IRUS DELTRAC 2,5 sterowanej drogą radiową jest w pełni hydrauliczny napęd wszystkich elementów roboczych oraz dodatkowa szeroka paleta elementów wymiennych ( głowic ) służących do wykonania różnych zadań zarówno w sezonie letnim jak i zimowym. Lekki ergonomiczny panel umożliwia sterownie kosiarką samojezdną na odległość do 300m. Transportowanie kosiarki IRUS DELTRAC 2,5 jest możliwe samochodem dostawczym przez kierowcę z kat. B prawa jazdy bez wymaganych dodatkowych uprawnień. Produkowane w Polsce główne podzespoły koszące dla kosiarek sterownych radiowo IRUS DELTRAC 2,5 ich natychmiastowa dostępność i cena niech będą dla Państwa dodatkowym argumentem przy wyborze produktu w segmencie kosiarek sterowanych radiowo.

#BetterStrongerROLMEX

Made in Poland