OUR PRODUCTS - New Holland T5

New Holland T5

Description

Ciągniki należące do serii T5 charakteryzują się doskonałą wydajnością, wszechstronnością, komfortem pracy oraz posiadają wiele zaawansowanych rozwiązań technicznych pozwalających na efektywną pracę bez większego wysiłku. Prawdziwą wygodę odczuć można prowadząc maszynę z pokładu kabiny Deluxe VisionView™, a doskonała widoczność w każdym kierunku ułatwią nawet najcięższą uprawę. Fotele są jednym z ważniejszych elementów w całym ciągniku. To na nim siedzi operator, który pracuje wiele godzin na dobę. Dlatego też New Holland stworzyła bardzo wygodne, ergonomiczne i niwelujące (dzięki swej budowie) drgania siedziska.
Ułatwieniem są także reflektory robocze ułatwiające pracę nawet po zmroku. Wiele funkcji ciągnika sterowanych jest dzięki monitorom z ekranami dotykowymi. Również tablica wskaźników jest bardzo przejrzysta i logiczna.
Dzięki innowacyjnej przekładni Electro Command™ dostosowanie prędkości do wykonywanego zadania staje się jeszcze prostsze i bardziej precyzyjne niż dotychczas. Niezwykle dużą przydatność przy koszeniu traw i krzaków mają biegi pełzające w ciągniku. Pełzak w skrzyni to bardzo istotny parametr pozwalający na pracę ze specjalistycznymi głowicami, taki jak: odmularka do rowów PR80h , Ścinarka do poboczy SP90, piła do gałęzi TR155h czy gilotyna do gałęzi TGR155. Prędkość minimalna w ciągniku to 0,28 km/h.
New Holland T5 to bardzo wszechstronne ciągniki. Można ich używać na polu, w budynkach gospodarczych, w transporcie, ale także np. na podwórku. Maszyny te oszczędzają paliwo i zarazem są bardzo wydajne. Dzięki rozmowom z klientami, producent stworzył maksymalnie ergonomiczna i logiczną maszynę. Firma ROLMEX bierze odpowiedzialność za cały zestaw koszący.

Video Presentation#BetterStrongerROLMEX

Made in Poland